19 июня 2019 года, среда

ХМЕЛЬНИЦКИЙ. Поезія та жінки

16.01.2018 | Община, Украина

Насправді центровою темою цього повідомлення, яке стосується зустрічі клубу “У світлі Мінори”, є не поезія в чистому вигляді й, навіть, не жіноцтво.


Сьогодні любителі мистецтва римованого слова зібралися у Общинному Центрі “Тхія”, аби дізнатися більше про одіозного та непередбачуванного поета початку ХХ століття – Володимира Володимировича Маяковського.


Як і заведено у цьому клубі, тематику клієнти визначають самостійно і готуються до зустрічей також самотужки або у групах. Сьогодні історію життя та творчості Маяковського розповідала велика поціновувачка літератури Кісілєвська Олена Назарівна.


Постать митця викликала неабиякий інтерес у публіки, оскільки тут завжди можна зустріти твори “з перчинкою”, але що стосуються життєвих ситуацій. Олена Назарівна приділила особливу увагу майже легендарній стороні життя поета – стосунками з жінками, які, до слова, не завжди були бурхливими та яскравими, але й часом віддавали трагізмом. І, звісно ж, основною музою Володимира Володимировича була чарівна єврейська жінка – Лілія Брік.


Источник: http://www.hesedbesht.org.ua
© 1997—2009 Всеукраинский Еврейский Конгресс
Еврейская студунческая организация Гилель Компьютерная школа Правда о Сионизме Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100