15 февраля 2019 года, пятница

БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ. На прем'єрі фільму про Голокост були присутні очевидці трагедії

01.02.2018 | Община, Украина

29 січня в Білій Церкві в кінотеатрі ім. Довженка відбулася презентація документально-художнього фільму «Біла Церква. Шоа. Розстріляне дитинство» - з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. У Білій Церкві, під час трагічних подій Голокосту, загинуло 7 тис. осіб. У фільм увійшли архівні кадри, інтерв'ю з людьми, які пережили Голокост, і зі свідками тих жахливих подій.


Деякі з цих людей були присутні при показі в залі. Під час презентації фільму, до всіх присутніх звернувся головний рабин України і Києва Моше Реувен Асман. Він розповів, що в єврейській громаді практично немає родин, які б не втратили під час цього страшного геноциду своїх рідних. Нинішнє покоління повинно зробити все можливе, аби це лихо не повторилося.


На заході була присутня повноважний представник посольства держави Ізраїль, директор Ізраїльського культурного центру в Україні Ольга Поліщук. Вона відзначила, що весь світ схиляє голови перед кожною людиною, яка стала жертвою страшного геноциду.


Ініціатором створення фільму стала виконавчий директор єврейської громади Білої Церкви Нателла Андрющенко. Стрічка була створена з метою підвищення рівня обізнаності про події тих часів. Перед початком перегляду фільму пам'ять загиблих під час Голокосту вшанували хвилиною мовчання.


Іудейська релігійна громада «Міцва» нагородила подяками та квітами всіх представників громадськості, які долучилися до створення фільму. Зокрема, це приватний підприємець, меценат Вадим Кушнір, режисер-постановник Микола Дружков, історики та краєзнавці Сергій Бурлака та Євген Чернецький. Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради. Матеріали з сайту https://www.04563.com.ua/news/1938624


Источник: http://www.mitsva.org.ua

© 1997—2009 Всеукраинский Еврейский Конгресс
Еврейская студунческая организация Гилель Компьютерная школа Правда о Сионизме Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100