18 января 2019 года, пятница
Члени клубу “Бетеавон” радіють цвітінню

ХМЕЛЬНИЦКИЙ. “Подарунок” на Ту Би-Шват

05.02.2018 | Община, Украина

Сьогодні юдеї всього світу відзначають свято Ту Би-Шват – “Новий рік дерев” у простому розумінні.


Окрім низки заходів, які відбулися сьогодні для клієнтів Хмельницького Благодійного Фонду “Хесед Бешт”, трапилася ще одна непересічна подія. Раділи їй найбільше у клубі єврейських рецептів “Бетеавон”, оскільки вже давно очікували на цю подію.


А трапилося наступне: зацвіла розсада декоративної капусти, яку ще давно члени клубу висадили у горщики на підвіконниках соціальної їдальні Центру Соціальної Допомоги. Особливість у тому, що цей сорт капусти дуже примхливий: на нього впливає температура, вологість, кількість сонячних променів і багато іншого. Але ми підозрюємо, що неабияку роль відіграє і кількість любові, вкладеної у процес висадки насіння.


І у клубі “Бетеавон” цього почуття до своєї справи точно не бракує! Завдяки дбайливим старанням наших людей, капуста не лише прийнялася та пішла у ріст, але й зацвіла. Символічно, що це сталося на Ту Би-Шват, коли головними вважаються дерева, кущі та інші рослини. Тепер необхідно дочекатися, поки дозріє насіння, яке навесні висадять на чисельних клумбах Центру Соціальної Допомоги та роздадуть усім бажаючим. Відтак, любов наших людей до гарних справ примножиться та розповсюдиться серед інших людей.


Источник: http://www.hesedbesht.org.ua

Перші непевні квіточки

© 1997—2009 Всеукраинский Еврейский Конгресс
Еврейская студунческая организация Гилель Компьютерная школа Правда о Сионизме Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100