20 июня 2019 года, четверг

БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ. Шкільний ресторан: правда чи міфи?

11.06.2018 | Община, Украина

Участь у програмі «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» дала змогу учням НВК «Міцва-613» змінити ставлення до харчування на краще.


Наша мета - забезпечити школярів та вихованців смачною та здоровою їжею, урізноманітнити її. У фізичному розвитку розширити спектр послуг для активного дозвілля.


Проведена інформаційна робота з учнями щодо програми. Створена робоча група і залучено 135 дітей школи та 35 дітей садочка. Це 100% вихованців закладу. Кожне заняття розпочиналося з обговорення правил поведінки та корисності продуктів. У кінці всі ділилися враженнями та пояснювали свою думку.


Наймолодші кулінари


Вихованці середньої групи провели заняття по випіканню печива. Лише здорова їжа та натуральні інгредієнти. Чарівне печиво видалося на славу. Час пройшов весело, цікаво.


Учні 3 класу виявили бажання спробувати себе у ролі кулінарів. Підготували столи, обладнання, продукти, обговорили їх значення та якість. Робота була цікава та навчальна, навики знадобляться у дорослому житті. Тепер можна порадувати і батьків власноруч приготовленим салатом.


За весь час програми діти дізналися, що буває корисна і шкідлива їжа. Система занять в початковій школі за формулою гра + мультфільм + малюнки + спілкування = навченність


Еко-герої: поведінка на природі та в харчуванні


Волонтерський проект в рамках програми допоміг старшокласникам зрозуміти, що корисна їжа – це смачна їжа. Квест та картопля на вогнищі – розваги для справжніх еко-героїв.


Середня ланка школярів провела виховні години на тему здорового харчування та отримала заохочення у вигляді апельсинів та граната. У НВК «Міцва-613» слідують традиціям єврейського народу щодо розділеного харчування – кашрут. Окремо подаються молочні блюда, рибні та м`ясні. Протягом участі у програмі змінилася подача блюд у їдальні, діти із задоволенням харчуються здоровою їжею.


Учні старших класів приготували власноруч традиційні єврейські страви, які є корисними та поживними. Справжній фестиваль здорової їжі та задоволення!


Отже, людині дуже важливі такі речі:


•дихати чистим повітрям,


•пити чисту воду,


•спати не менше 8 годин в зручному ліжку,


•їсти якісну, здорову та корисну їжу щодня.


Наше завдання - дати дітям не лише знання з шкільних предметів, а й знання про здорову їжу та активний спосіб життя!


Источник: http://www.mitsva.org.ua

© 1997—2009 Всеукраинский Еврейский Конгресс
Еврейская студунческая организация Гилель Компьютерная школа Правда о Сионизме Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100