19 августа 2019 года, понедельник

ХМЕЛЬНИЦКИЙ. Голокост: невигойна рана

17.05.2019 | Община, Украина

Музей Голокосту ХБФ «Хесед Бешт» (до речі, єдиний в Західній Україні) часто приймає відвідувачів. Ми радіємо, коли до нас приходить молодь.


От і вчора до музею завітали старшокласники різних шкіл міста. Ознайомилися з експозицією, слухали лекцію про Голокост в Україні та в нашій області, про великий внесок євреїв у наближення перемоги над фашизмом, бесідували на тему міжнаціональної толерантності. Віримо, що ті зерна добра, які ми заронили в юні душі, проростуть і дадуть у майбутньому хороші плоди.


Це лиш один епізод із нашої щоденної діяльності. Одначе чим більше час віддаляє нас від жахливих подій Другої світової війни, тим серйознішою має бути робота з молоддю. І от чому. Значна частина молодих німців не знає, що таке Голокост. У Франції 20% молоді також не чули, що це таке, в Австрії – 12%. Кожний двадцятий британець не вірить, що Голокост взагалі був, а кожний восьмий переконаний, що масштаби геноциду дуже перебільшені. Не тільки в Європі, а й на наших теренах значна частина молоді нічого не знає про Голокост і при опитуваннях відповідає, уявіть собі, що це або назва тюрми, або хвороба, або релігійне свято, або, о жах, отрута від тарганів.


Отже, у старшого покоління, яке працює з молоддю, роботи – непочатий край. Нагадуємо, що наш музей діє щодня, менеджери ХБФ «Хесед Бешт» проводять кваліфіковані безкоштовні екскурсії по музею та меморіалу пам’яті жертв Голокосту, а також по інших пам’ятних і трагічних місцях.


Запрошуємо!


Источник: http://www.hesedbesht.org.ua

© 1997—2009 Всеукраинский Еврейский Конгресс
Еврейская студунческая организация Гилель Компьютерная школа Правда о Сионизме Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100