21 ноября 2019 года, четверг

ЗАПОРОЖЬЕ. Інклюзивний марафон. Творчість без обмежень

31.10.2019 | Община, Украина

25 жовтня відбувся третій івентовий захід, в рамках проекту "Інклюзивний марафон " Творчість без обмежень ", який реалізовується БО «ЗБФ «ЄОЦ «Мазаль Тов», за підтримки Український культурний фонд - Презентація Галереї творчих робіт.


Галерея творчих робіт – це презентація творчих досягнень людей з інвалідністю широкому загалу. Упродовж трьох місяців відбувалася низка майстер-класів по створенню експонатів для Галереї, учасниками і ведучими яких виступали люди з інвалідністю.


Метою створення такої Галереї є демонстрація творчого потенціалу новим партнерам та співорганізаторам творчих культурних акцій, які в подальшому можуть залучати людей з інвалідністю у свої проекти, тим самим сприятимуть їх соціальній адаптації та творчому розвитку.


На заході на присутніх чекали відкриття постійно діючої Галереї та демонстрація творчих робіт, різноманітні майстер-класи, які проводились протягом реалізації проекту, запропоновані фахівцями, в тому числі і людьми з інвалідністю.


© 1997—2009 Всеукраинский Еврейский Конгресс
Еврейская студунческая организация Гилель Компьютерная школа Правда о Сионизме Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100