ХАРКІВ. Вистоємо і переможемо!

ХАРКІВ. Вистоємо і переможемо!

Це був перший Шабат у харківському «Гілелі». Так, ви не помилилися, перший Шабат після 24 лютого, коли в нашу країну прийшла війна, перший після 2 березня, коли будинок «Палацу праці», де Гілель жив більше двадцяти років, зазнав бомбардування.

Будівля сильно постраждала, але вистояла. Починаючи з квітня, хлопці під керівництвом нашого незмінного адміністратора Олега Кондратьєва почали, наскільки це можливо, наводити лад, а тиждень тому до Харкова приїхала Марго Старікова, і ми зрозуміли – настав час зустріти у Гілелі Шабат.

Так, гілелевців було зовсім небагато, але це люди зі сталі. Як хтось нещодавно сказав, люди, які залишаються сьогодні у Харкові – це люди-цвяхи. І ось дванадцять з цих чудових людей зібралися минулої п'ятниці, щоб, незважаючи ні на що, вітати в рідних стінах Царицю-Суботу.

Нехай недовга, але дуже зворушлива і тепла зустріч дала нам зайвий раз відчути, що наша країна та наше місто обов'язково встоять, вистоять і переможуть, і ще багато поколінь гільєлівців зустріне дуже багато Шаббатів у Гілелі рідного Харкова.

Джерело: https://hillelcase.org

Slider 1
Slider 2