ЧЕРНІВЦІ. Новий етап!

ЧЕРНІВЦІ. Новий етап!

Відкрита нова сторінка в історії нашого стародавнього міста над Прутом - Чернівців!

За спиною три роки багаті подіями! Тут і співбесіди в Ризі в МЗС Латвії і міністерстві торгівлі Латвії! Складання і затвердження стратегії співпраці між Латвійськоїю Республікою і Чернівецькою областю! Тут і співбесіди в МЗС України! Тут і обмін досвідом керівників комунальних підприємств Латвійської Республіки (м. Смілтене) з лідерами ОТГ Чернівецької області! Величезна подяка за довіру Надзвичайному і Повноважному Послу Латвійської Республіки в Україні Юрісу Пойкансу і керівництву Чернівецької області і міста Чернівці!

Ми разом пройшли цей шлях для спорудження мостів між регіонами України і Латвії! Усвідомлюю, що це тільки перший крок! Попереду багато роботи по налагодженню зв'язків в гуманітарній сфері, в бізнесовій співпраці, в туристичній галузі тощо.

14 липня завершився черговий етап роботи, пов'язаний з відкриттям Почесного консульства Латвійської Республікиато іншого! Закликаю всіх до співпраці! Народна дипломатія завжди сприяла зближенню братніх народів!!! І нарешті, хотів всім подякувати за участь у офіційному відкритті Почесного консульства Латвійської Республіки в Чернівецькій області!

Бажаю всім ЗДОРОВ'Я І ОПТИМІЗМУ!!!

Ілля Хочь

Искренне поздравляем председателя еврейской общины «Мирьям» Илью Хоча с оказанной ему высокой честью и должностью Почетного консула Латвийской республики! Уверены, что его деятельность в этой области будет плодотворна и чрезвычайно полезна! В добрый час!